1 – 2 KLASIŲ „VEIKSMO SAVAITĖ – BE PATYČIŲ“

Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos 1-2 klasių mokiniai 2019-03-15 vyko į Kauno „Romuvos“ kino teatrą, kur dalyvavo projekto „Mokausi iš kino“ ir „Vaikų linijos“ organizuojamos „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ specialioje edukacinėje veikloje vaikams ir jaunimui – programoje „Kartu“. Veiksmo savaitės be patyčių programoje patiems mažiausiems buvo atrinktas animacinis filmas „Didelis blogas lapinas ir kitos istorijos“. Šių metų savaitės be patyčių tema: išklausyti ir padėti vienas kitam, tad nuostabios prancūziškos animacijos pagrindiniai veikėjai parodė kaip reikia rūpintis vieni kitais, aišku, ne visada jiems pavykdavo taip kaip tikimasi, bet komiškos situacijos parodė kad visada laimi draugystė. Po filmo peržiūros mokiniai kartu su moderatoriumi  – jaunu, charizmatišku ir talentingu režisieriumi Gildu Aleksa, dalyvavo diskusijoje, kur buvo daug juoko, klausimų ir, žinoma, dovanų.