2 a ir 2 c išvyka į Anykščius

Spalio 8 d. 2a ir 2c kl. mokiniai su mokytojomis R. Dirginčiene ir K. Žemaitiene išvyko į Anykščius. Pirmiausiai apsilankė Arklio muziejuje edukacinėje pamokoje ,,Bitelė ratuota“, žaidė piemenukų žaidimus. Čia mokiniai įveikė ne vieną užduotį. Išmėginę visus žaidimų malonumus kartu pietavo ir valgė senovinius patiekalus.

Po sočių pietų vyko į siaurojo geležinkelio stoties kompleksą – Siauruko muziejų. Susipažino su Garvežiu „Kukuška”, kitus siaurojo geležinkelio riedmenis, ryšio ir signalizavimo priemonėmis. Daug eksponatų šiame muziejuje galėjo ne tik pamatyti, bet įlipti, išlipti ir vairuoti. Smagiausia buvo išbandyti veikiančią rankinę dreziną bei triratį ant bėgių.

Stoties kompleksą – Siauruko muziejų. Susipažino su Garvežiu „Kukuška”, kitus siaurojo geležinkelio riedmenis, ryšio ir signalizavimo priemonėmis. Daug eksponatų šiame muziejuje galėjo ne tik pamatyti, bet įlipti, išlipti ir vairuoti. Smagiausia buvo išbandyti veikiančią rankinę dreziną bei triratį ant bėgių.