16 liepos, 2016

1,2 % parama

Finansinė parama mokyklai

Mieli tėveliai!

Nuoširdžiai dėkojame Jums, kad skiriate mokyklai 1,2 proc. gyventojų pajamų mokestį ir pagal galimybes remiate Kauno „Šilo“ pradinę mokyklą. Jūsų dėka mokykla kiekvienais metais tampa gražesnė ir jaukesnė.
1,2 proc. GPM pervedimas mokyklai užtruks tik kelias minutes, kol užpildysite anketą, tačiau rezultatas bus reikšmingas mokyklai, o Jūsų pajamos nuo to nepasikeis.

Tad prašytume iki šių metų gegužės 1 d. užpildyti Mokesčių inspekcijos formos FR0512 versiją 02 ir pateikti   pasinaudojant  elektroninio deklaravimo sistema http://deklaravimas.vmi.lt

Dėkojame už Jūsų geranoriškumą, supratingumą, bendrus siekius kuriant saugią ir gražią aplinką.

Tikimės tolimesnio gražaus bendradarbiavimo.

Už Jūsų skirtą paramą 2023 metais įsigijome mokyklinių suolų, įrengėme šuoliaduobę. 2024 metais planuojama įsigyti mokyklinių suolų, bei atnaujinti mokyklos aplinkas.

Mokyklos bendruomenės vardu
direktorė Rūta Gaidienė

Tapkite mokyklos rėmėjais.
Pinigus prašome pervesti į Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos sąskaitą Nr. LT 064010042500355500, AB Luminor bankas, banko kodas 40100. Mokėjimo paskirtis – parama mokyklai