2020 m. Nacionalinio kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurso rezultatai

Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos 16 gabiausiųjų 3-4 klasių mokinių vasario 5 d.  dalyvavo NŠA elektroninėje sistemoje organizuotame Kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurse ir pasiekė pakankamai aukštų rezultatų. Tarp dešimtadalio geriausiųjų šalies mokinių yra 14,3 proc. 3-ų klasių mūsų mokyklos konkurse dalyvavusių mokinių ir 44,4 proc. 4-ų klasių konkurso dalyvių. Mokyklos mokinių pasiekimai pagal vidutiniškai surinktų taškų dalį lenkia šalies mokinių pasiekimų vidurkį 3-ų klasių – 11,9 proc., 4-ų klasių – 16,6 proc.  Aukščiausių rezultatų pasiekė šie 3-ų klasių mokiniai: Kipras Ligeika (mok. R. Ratkelienė), Noja Balcevičiūtė (mok. I. Rekuvienė), Dovydas Pertikas (mok. J. Kukanauzienė). Aukščiausių rezultatų pasiekė šie  4-ų klasių mokiniai: Karolina Ambroškaitė (mok. R. Petravičienė), Ūla Kiliūtė (mok. G. Steponaitienė), Domas Morozas (mok. R. Petravičienė), Rusnė Vaikasaitė (mok. G. Steponaitienė). Konkurso koordinatorė direktorės pavaduotoja ugdymui Roma Svigarienė.