Edukacija ,,Tapyba ant vandens“

2019-02-27 1b ir 1c klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Tapyba ant vandens“. Pirmokai susipažino su šios technikos ištakomis – ebru meno kilme ir istorija, pirmaisiais ebru menininkais bei jų kūriniais. Buvo aptarta spalvų simbolika ir jų reikšmė žmogui. Praktinio užsiėmimo metu vaikai susipažino su pagrindine tapybos ant vandens technika. Intuityviai pasirenkant spalvas, mokiniai jas liejo ir maišė ant vandens ir sukūrė nepakartojamus, originalius piešinius, kuriuos perkėlė ant popieriaus. Edukacinės programos pabaigoje vyko sukurtų darbų aptarimas. Tapybos ant vandens edukaciją vedė Kėdainių Janinos Monkutės-Marks muziejaus edukatorė, kuriai puikiai pavyko nuteikti programos dalyvius pozityviai ir atskleisti jų kūrybines galias.