Konkursas ,,Senamiesčio labirintai“

Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos 3b klasės mokinių komanda 2021-05-20 noriai dalyvavo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos vykdomoje veikloje t.y. tęstiniame Kauno miesto ugdymo įstaigų projekto ,,Ten, kur mano namai“ 1-5 klasių mokinių nuotolinio kultūrinio orientavimosi konkurse su Actionbound programa ,,Senamiesčio labirintai“. Konkurso tikslas buvo paminėti Kauno miesto gimtadienį, sudarant galimybę Kauno miesto ugdymo įstaigų mokiniams, ieškoti ir susipažinti su unikaliomis, gilią istoriją menančiomis senamiesčio vietomis. Konkurso dalyvių atliktas, pakankamai sudėtingas ir klaidinančias užduotis, vertino kompetetinga teisėjų komanda. Iš štai sulaukėme geros žinios – 3b klasės trečiokai apdovanoti III vietos diplomais ir organizatorių prizais.