8 sausio, 2019

Papildomos paslaugos

KAUNO „ŠILO“ PRADINĖJE MOKYKLOJE  KITŲ NEFORMALIOJO ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ PROGRAMŲ VYKDYMAS 2020 – 2021 M.M.

Būrelio pavadinimas Savaitės diena, laikas Klasė Vieta Vadovas
Tautinės kultūros centro būreliai        
Vaikų tautinių šokių ansamblis „Kukutis“ I grupė     „Kukutis“ I grupė   „Kukutis“ II grupė     „Kukutis“ II grupė Pirmadienis 13.15-14.15 14.15 –15.15 Antradienis 13.15-14.15 14.15 –15.15 15.15-16.15 16.15-17.15 Trečiadienis 13.15-14.15 14.15– 15.15 Mokamas 1 klasė     1 klasė   2 klasė     2 klasė Aktų salė         Sporto salė       Aktų salė Margarita Tomkevičiūtė Tel. 861031329
Etninės veiklos studijos „Metų ratas“ V grupė   IV grupė V grupė   IV grupė Pirmadienis 14.30-16.15 Ketvirtadienis 13.30-15.15 15.30-17.15 Penktadienis 13.30-15.15 Mokamas 1-4 klasės Dailės studija R.Rolanda Mikalauskienė Tel. 861042263
Teatro studija „Skrynios teatras“ II grupė Teatro studija „Skrynios teatras“  I grupė   Teatro studija „Skrynios teatras“ II grupė   Teatro studija „Skrynios teatras“ I grupė Pirmadienis 13.30 – 15.30 Trečiadienis 13.30-15.30 Ketvirtadienis 13.30 – 15.30   Penktadienis 13.30-15.30 1-4 klasės 3a klasė Renata Žūtautienė 868572257
Folkloro ansamblis „Tautinukai“ II grupė                       I grupė                         II grupė   „Tautinukai“ II grupė                       I grupė                         II grupė Pirmadienis 12.30-13.15 13.30-14.15 14.30–15.15 15.30-16.30 Ketvirtadienis 12.30-13.15 13.30-14.15 14.30–15.15 15.30-16.30 Mokamas 1 klasė 3,4 klasės   2 klasė   1 klasė 3,4  klasės   2 klasė   1b klasė   1c klasė     1b klasė   Gražina Kepežinskienė Tel. 867612831
Folkloro ansamblio „Ratilėlis“ styginių instrumentų (kanklių) I grupė       Ketvirtadienis 13.30-13.45 14.30-15.30 Penktadienis 13.30-13.45 14.30-15.30 Mokamas 1-4 klasės     1-4 klasės   3b klasė Skaistė Gecevičienė Tel. 863682375
Folkloro ansamblio „Ratilėlis“ Tradicinė kapela II grupė     Antradienis 15.30–17.30 Ketvirtadienis 15.30–17.30 Mokamas     2c klasė   Lukas Jakubčionis Tel. 863327743
Folkloro ansamblio „Ratilėlis“ Mušamųjų instrumentų  III grupė   Antradienis 13.30–15.30 Ketvirtadienis 13.30–15.30 Mokamas     1b, 2c klasė   Lukas Jakubčionis Tel. 863327743
Folkloro ansamblio „Ratilėlis“ Pučiamųjų instrumentų  grupė   Pirmadienis 14.20- 16.20  Trečiadienis 13.30–15.30 Mokamas     2b, 2c klasė   Lukas Jakubčionis Tel. 863327743
Folkloro ansamblio „Ratilėlis“ Tradicinė kapela I grupė   Ketvirtadienis 16.00– 18.00 Mokamas 1b klasė   Justas Morkeliūnas Tel. +37069467632
Folkloro ansamblio „Ratilėlis“ Mušamųjų instrumentų I grupė   Ketvirtadienis 13.30– 15.30 Penktadienis 15.30– 17.30 Mokamas 2c klasė     Justas Morkeliūnas Tel. +37069467632
Folkloro ansamblio „Ratilėlis“ Mušamųjų instrumentų II grupė   Antradienis 13.30– 15.30 Penktadienis 13.30– 15.30 Mokamas 3c klasė       Justas Morkeliūnas Tel. +37069467632
Folkloro ansamblio „Ratilėlis“ Tradicinė kapela                                                   III grupė                                       IV grupė                                     III grupė                                                                             IV grupė             Antradienis 13.30-17.30 Trečiadienis 13.30– 15.30 15.30-17.30 Penktadienis 13.30– 15.30 Mokamas   1b klasė   3b klasė       Vaiva Marija Bružaitė Tel. 860305127
Vaikų folkloro ansamblis „Žemynėlė“ I grupė   „Žemynėlė“ II grupė       „Žemynėlė“ I grupė   „Žemynėlė“ IIgrupė   Antradienis 15.20-16.10 16.10-17.10 17.10-18.10 18.10-19.10   Ketvirtadienis 14.20-15.20 15.20-16.20 16.20-17.20 17.20-18.20 Mokamas         3c klasė         3b  klasė         A.Freidgeim Tel. 867763416
Kiti būreliai        
Krepšinio būrelis Pirmadienis 15.00-16.00 Trečiadienis 15.00-16.00 Mokamas Sporto salė T. Kuzminskas 868453978
Sveikos akademijos būrelis Antradienis 13.30 -15.30 Ketvirtadienis 13.30 – 15.30 Mokamas Sporto salė K. Žemaitienė Tel. 861295307
Sportinių šokių būrelis Antradienis 15.15-17.30 Ketvirtadienis 15.15-17.30 Mokamas Aktų salė/ sporto salė     J. Gaučienė Tel. 868292194
Keramikos būrelis                                    I grupė                                    II grupė   Pirmadienis 13.25-14.10 14.20–15.05 Mokamas Valgykla R. Galistienė Tel. 868370905
Šachmatų būrelis Pirmadienis 12.30–13.15 13.25-14.10   Penktadienis 13.25-14.10 14.20-15.05   Mokamas   1b klasė     3c klasė B. Stonienė Tel. 861846773
Anglų kalbos būrelis Pirmadienis 13.20-14.05 Antradienis 13.30-14.05 14.05-14.50 Trečiadienis 13.20-14.05 Ketvirtadienis 13.20-14.05 14.05-14.50 Mokamas 4 kl.   2 kl.   3 kl.     4 kl. Anglų k. kab. L. Žičkienė Tel. 861269720
Anglų kalbos būrelis Ketvirtadienis 13.25-14.10 Mokamas 2-4 klasės 4b klasė   E. Babušienė Tel. 864023756
Jaunųjų gamtininkų būrelis „Smalsučių Žalioji akademija“ Antradienis 13.30-17.30 Mokamas 3a klasė R. Žūtautienė Tel.868572257
Robotikos būrelis Pirmadienis 13.25 – 16.30 Mokamas 3b klasė Tel. +37052525713
Botanikų būrelis Antradienis 13.30-15.30 Trečiadienis 13.30-15.30 Mokamas 4b klasė I.Rekuvienė Tel. 861484136
Jaunieji tyrinėtojai Pirmadienis 13.30 -15.30 Antradienis 13.30 – 15.30 Trečiadienis 13.30-15.30 Ketvirtadienis 13.30-15.30 Mokamas 2a klasė R. Dirginčienė Tel. 865054743
Gatvės šokiai Trečiadienis 16.00 – 16.45 Penktadienis 15.00 – 15.45 Mokamas Aktų salė     T. Slausgalvis Tel. 860412769 Vaiva 869616000
Laisvalaikio studija „Po pamokų“ Pirmadienis – penktadienis 13.25-17.00 Mokamas 1-4 klasės 4c klasė J. Kukanauzienė Tel. 868756552 R. Petravičienė Tel. 861835770
Lego būrelis Penktadienis 13.30 – 14.30 Mokamas 1a klasė R. Alekna 862011774
Saugaus eismo būrelis „Saugus vaikas“ Antradienis 13.20-14.20 Mokamas 2b klasė I.Gudaitienė +37067235054
Saugaus eismo būrelis „Saugus vaikas“ Antradienis 14.20-15.20 Mokamas 1a klasė R. Petravičienė Tel. 861835770
STEAM būrelis Penktadienis 13.30-15.00 Mokamas 2b klasė G. Vaidelis 861143960
1 užsiėmimas – 12.30 – 13.15  (5 pamoka) 2 užsiėmimas – 13.25 – 14.10 (6 pamoka) 3 užsiėmimas – 14.20 – 15.05   4 užsiėmimas – 15.05 – 16.00 5 užsiėmimas – 16.10-16.55 6 užsiėmimas – 17.05-17.50