lapkričio 12, 2016

ANKSTYVOSIOS PREVENCIJOS PROJEKTAS

„ĮVEIKIAME KARTU”

Nuo 2018- 2019 mokslo metų trečiųjų klasių mokiniai dalyvauja Viešosios įstaigos „Vaiko labui“ programoje „Įveikiame kartu“.
Programos tikslai – padėti vaikui iš(si)ugdyti socialinius bei emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus, ugdyti pozityvius bendravimo ir problemų sprendimo gebėjimus ir taip užkirsti kelią įvairių priklausomybių, destruktyvaus ir savidestruktyvaus elgesio atsiradimui bei gerinti bendrą emocinę vaiko savijautą.

Daugiau informacijos apie projektus

Ankstyvosios prevencijos projektas. docx

Projektas – akcija „Aš – Lietuvos pilietis“ 2018

Antrus metus iš eilės Kauno „Šilo“ pradinė mokykla dalyvauja Kauno miesto neformaliojo vaikų švietimo tarybos, Kauno miesto savivaldybės admininstracijos švietimo skyriaus ir Kauno moksleivių techninės kūrybos centro organizuotame projekte – akcijoje „Aš – Lietuvos pilietis“, kuris skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šiai akcijai šiemet skyrėme tris veiklas: projektą „Dovana Lietuvai“, iškilmingą Vasario 16 – osios minėjimą bei akciją „Visa mokykla šoka“, skirtą Kovo 11 – ąjai.

Daugiau informacijos apie projektus