Integruota veikla „Lino kelias“ kartu su  l.d. „Pušynėlis“ priešmokyklinės grupės vaikais

Balandžio 12 d. mokykloje vyko integruota veikla „Lino kelias“. Renginyje dalyvavo  Kauno sanatorinio lopšelio darželio „Pušynėlis“ priešmokyklinių  grupių „Ąžuoliukas“ ir „Voveriukai“  vaikai ir jų mokytojos. Apie lino kelią papasakojo ir parodė lino pavyzdžius nuo sėklyčių iki lininio siūlo ir audinio mokytoja Irma Rekuvienė. Vaikai galėjo pabandyti šukuoti bei „daužyti“ linus su senoviniais įrankiais. Muzikos mokytoja Alvija Freidgeim išmokino dainelių apie liną. Būsimosios pirmokų mokytojos Ramunė Petravičienė, Dileta Mieldažienė ir Jūratė Pečiukonienė padėjo vaikams atlikti praktines užduotėles. Veiklos pabaigoje būsimieji pirmokai apžiūrėjo klases ir „pasimatavo“ mokyklinius suolus. Vaikams mokykloje patiko ir dauguma norėtų dalyvauti birželio 12 d. vasaros mokyklėlės pamokėlėse.