Mūsų penktasis virtualus susitikimas su Lenkijos mokiniais

Balandžio 24-tą dieną mūsų mokyklos 3a klasės mokiniai jau penktą kartą interneto pagalba pasimatė su Lenkijos Sosnovieco miesto Karaliaus Vladislovo Jogailos mokyklos ketvirtokais.  Šįkart kalbėjome apie savo gimtąsias šalis- Lietuvą ir Lenkiją.  Mes parodėme lenkams skaidres  apie mūsų šalį ir papasakojome jiems apie Lietuvos gamtą, įžymias vietas,  papročius, tradicijas ir maistą. Mes pasakėme lenkams, kad mėgstame iškylauti po savo šalį,  padainavome dainelę angliškai apie iškylas į gamtą ir pakvietėme juos prisijungti prie mūsų.  Lenkiijos mokiniai  taip papasakojo apie savo gimtinę Lenkiją , parodė nuotraukų ir paveikslėlių ir išmokė mus kelis lenkiškus žodžius. Buvo įdomu sužinoti kai ką apie Lenkiją ir jos įžymybes, tik, gaila, kad ir šį kartą garsas trūkinėjo ir ne viską buvo galima suprasti.

Dabar laukiame šeštojo, paskutinio susitikimo, kurio metu jau atsiveikinsime su mūsų draugais.