1a klasės mokinių dalyvavimas integruotoje karjeros programos veikloje – renkuosi kariškio profesiją.

Lapkričio 13 d. , minint artėjančią Lietuvos kariuomenės dieną (lapkričio 23 d.), 1a klasės mokiniai ( mokyt. Renata Dirginčienė) dalyvavo integruotoje karjeros programos veikloje – renkuosi kariškio profesiją. Pamoką vedė  Martyno Januškevičiaus tėtė- Majoras Juozas Januškevičius, Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo vyr. karininkas. Mokiniai sužinojo, kokios pajėgos sudaro Lietuvos kariuomenę, kokia jų simbolika, apranga. Žinias įtvirtino tėčio paruoštoje  viktorinoje. Praktinėje dalyje mokiniai susipažino su kareivio amunicija, kaip ja naudotis. Mokiniai gavo užduotį, tėtės dovanotus putplasčio sraigtasparnius, nuspalvinti  kaip Eurocopter AS-365N3+ „Dauphin” sraigtasparnį.

Dėkojame Juozui Januškevičiui už bendrystę prisidedant prie pilietiškumo ugdymo.

Parengė: 1a klasės mokytoja Renata Dirginčienė