Adventinis rytmetys

Gruodžio 8 dieną 1-4 klasių mokiniai susirinko į jaukų mokyklos Adventinį rytmetį. Renginį vedė 1c klasės mokytoja Renata Venckienė. Kartu su dramos būrelio vaikais, kuriam vadovauja mokytoja Renata Žūtautienė, mokytoja papasakojo apie Adventą ir Adventinį vainiką. Adventinį vainiką padovanojo 2c klasės mokinės Adelės Reklaitytės mama. Pirmąją Adventinio vainiko žvakę, kuri vadinama Pranašų arba Vilties žvake,  uždegė mokyklos direktorė ir visus pasveikino su artėjančiomis šventėmis. Folkloro ansamblio „Šilinukai“ dalyviai bei mokytoja Alvija Freidgeim pakvietė paklausyti ir kartu padainuoti kalėdinių giesmių.

Mokiniai pritarė, kad džiugu laukti šias keturias savaites, kai žino, kuo pasibaigs laukimas – dovanomis. Tiesa, rytmečio metu mes kalbėjome ne apie gražiai supakuotas, brangias dovanas. Pati didžiausia dovana – neapčiuopiama, nenuperkama, paslaptinga ir nuostabi. Ne kiekvienas gali ją suprasti – tai buvimas kartu, drauge.