Kauno „Šilo“ pradinei mokyklai 30 metų

Kauno „Šilo“ pradinė mokykla gyvuoja nuo 1993 metų. Mokykla įsikūrė buvusiose 44-ojo darželio patalpose. Šiais mokslo metais sutikome jau 30-ąjį rugsėjį. Mokyklos jubiliejaus proga spalio mėnesį kartu su mokiniais  pasodinome mokyklos kieme krokų pievelę. Iš gamtinės medžiagos sukūrėme mokyklos išorinių erdvių puošimo dekoracijas, informaciniame skaitmeniniame ekrane parengėme mokyklos istorijos pristatymą. Kiekviena klasė sukūrė sveikinimą mokyklai, kurį pristatė lapkričio 24 d. mokyklinės diskotekos metu. Bendruomenės narius ir buvusius pedagogus bei mokyklos tarybos atstovus pakvietėme į šventinį vakarą Kauno kameriniame teatre. Pasidžiaugėme mokyklos pasiekimais bei nuveiktais darbais ir sutarėme ir toliau puoselėti mokyklos pasirinktą etninės kultūros kryptį  ir garsinti mokyklos vardą prasminga veikla ir aukštais mokinių pasiekimais.

Nuoširdžiai dėkojame mokiniams, tėvams bei buvusiems bendruomenės nariams už sveikinimus mokyklos 30-mečio proga.