Integruota veikla Kauno valstybiniame lėlių teatre

Kasmet kovo mėnesio pabaigoje minime Tarptautinę teatro dieną. Kovo 22 d. mokykloje vyko integruota veikla – Teatro diena. Mokiniai  Kauno valstybiniame lėlių teatre žiūrėjo spektaklį „Mažojo princo rožė“. Prieš spektaklį vyko susitikimas su režisieriumi A. Lebeliūnu, kuris papasakojo, kad spektaklis pastatytas pagal rašytojo Antuano de Sent Egziuperi pasaką „Mažasis Princas“ ir,  kad šiame spektaklyje  persipina fantazija su pasaka ir prisiminimais, kuriuose kiekvienas savyje gali atrasti Mažąjį Princą, kurio gyvenimas gali nušvisti meile ir šviesa. Mokiniams  patiko puikus spektaklio pastatymas, dekoracijos bei aktorių vaidyba.  Džiaugiamės, kad Lėlių teatro bendruomenė pagyrė už mūsų mokyklos mokinių puikų elgesį spektaklio metu ir supratimą kaip reikia elgtis teatro aplinkose. Po spektaklio mokiniai mokykloje aptarė istoriją apie Mažąjį princą ir suprato, kad iš šios istorijos galima pasisemti išminties.