Ketvirtas virtualus 3c klasės susitikimas su Lenkijos mokiniais

Kovo 20 dieną mūsų mokyklos 3c klasės mokiniai turėjo virtualų susitikimą su Lenkijos Sosnowiec  miesto Karaliaus  Jogailos mokyklos mokiniais. Mes išklausėme lenkų pasisakymus, pailiustruotus skaidrėmis apie jų mokyklą ir gimtąjį miestą Sosnowiec. Trečiokams labai patiko lenkų mokykla, kuri yra gerokai didesnė už mūsų. Jų miestas yra taip pat gražus ir įsikūręs gražioje vietoje prie upių ir ežerų.

Mūsų mokiniai papasakojo apie savo gimtąjį miestą Kauną, trumpai pristatė jo istoriją, lankytinas vietas ir kultūros renginius. Mokiniai pabrėžė dalykus, kuriais jie labiausiai džiaugiasi savo mieste –  zoologijos sodą ir Kauno Žalgirio krepšinio komandą. Tada padeklamavo skanduotę apie zoologijos sode dirbantį vaikiną. Mūsų susitikimas praėjo gerai, išskyrus tai, kad buvo techninių problemų, nes lenkų pasisakymus girdėjome labai prastai- garsas trūkinėjo ir buvo neaiškus. Tikimės, kad ši draugų iš Lenkijos problema bus sutvarkyta iki kito mūsų susitikimo balandžio mėnesį.