Kūrybiniai projektai skirti Lietuvos Nepriklausomybės dienai

Mokyklos erdves papuošė 3b, 4a ir 4b klasių mokinių kūrybiniai darbai – Trispalvės pilys. Prieš Vasario 16-osios šventę 4b klasės mokiniai kartu su mokytoja V. Varneliene aptarė, kad trispalvę pilį galima sukurti iš piešinių apie Lietuvą. Mokiniams teko nupiešti ne po vieną piešinį, kuriuos sujungus „pastatė“ pilį. Savo kūrybinį darbą pavadino „Mano Tėvynė – Lietuva“ . 3b ir 4a klasės mokiniai kartu su mokytojomis I. Rekuviene ir R. Petravičiene dalyvavo tvaraus projekto „Lietuvos pilis“ veikloje ir sukūrė iš kartininių ritinėlių trispalvę pilį. Panaudotus kartoninius ritinėlius mokiniai rinko nuo vasario mėn. Paminėję Vasario 16-ąją, pradėjo kurti pilį: spalvino ir klijavo ritinėlius, aptarė kaip galima išradingiau papuošti pilies aplinką. Kovo 11-ąją pilis buvo baigta. Visi mokyklos mokiniai, mokytojai ir kiti bendruomenės nariais  gali gėrėtis šiais kūrybiniais darbais, kurie puošia mokyklos aplinką ir liudija praeities istorinius įvykius.