Metodinis renginys bendradarbiaujant su Panemunės seniūnijos priešmokyklinio ugdymo pedagogais

Vasario 2 dieną moykloje vyko metodinis renginys dėl pirmokų adaptacijos mokykloje. Kartu su mūsų mokyklos pedagogais  dalyvavo Kauno lopšelių- darželių „Pienė“, Panemunė, „Pušynėlis“, „Šnekutis“ priešmokyklinio ugdymo pedagogai. Metodinio renginio dalyvius pasveikino pirmųjų klasių kanklininkų būrelio muzikantai, kuriuos paruošė būrelio vadovė G. Kepežinskienė.  Aptarėme pirmokų adaptaciją mokykloje ir diskutavome dėl vaiko ugdymosi pasiekimų ir pažangos vertinimo priešmokykliniame ugdyme ir pirmose klasėse. Mokykloje jau tapo tradicija pasidalinti gerąja darbo patirtimi, siekiant ugdymo tęstinumo ir perimamumo.