Tarptautinė saugesnio interneto diena

Vasario 6 d. 4 a klasės mokiniai (mokytoja R.Petravičienė ) minėjo tarptautinę saugesnio interneto dieną. Užsiėmimo metu susipažino su pavojais, slypinčiais internete  bei  būdais, kaip jų išvengti. Diskutavo kodėl būtina ugdyti  atsakingą elgesį socialiniuose tinkluose. Savo žinias įsivertino atlikdami testą ,,Ar esi saugus internete?’ ‘ Aptarė kas yra Interneto genijai, jų  vertybes. Po to mokiniai  kūrė savo Internetinį genijų ir jį pristatė  klasės draugams. Piešiniai buvo labai įdomūs, todėl   surengėme piešinių parodėlę ,,Mano Internetinis genijus”. Na, o užsiėmimo pabaigoje kiekvienas galėjo pažaisti internetinį  žaidimą ,,Būk interneto genijumi” . Štai taip naudingai ir smagiai paminėjome tarptautinę saugesnio interneto dieną. Visiems linkime būti budriems, sumaniems bei atsargiems socialiniuose tinkluose.