Saugaus interneto diena

Vasario 6 dieną daugelyje pasaulio šalių minima Saugesnio interneto diena. Dienos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, saugiai naudotis internetu. Mūsų mokyklos 1-4 klasių mokiniai „keliavo“ , atlikdami saugaus interneto užduotis, su kompiuteriais  po „Interneto genijų šalį“. Sumanumas, budrumas, jėga, geranoriškumas, tai savybės, kurios būdingos kompiuterinės programėlės interneto genijų nariams. Mokiniai sužinojo, kad  šios savybės ir vertybės iš esmės lemia tai, kaip mes naudojame internetą, o tai turi įtakos tam, koks jis yra.

Kompiuterių būrelio nariai pasitikrino savo saugumą internete atlikdami testą internetiniame puslapyje www.draugiskasinternetas.lt. „Ar esi saugus internete?”