KAUNO „ŠILO“ PRADINEI MOKYKLAI SUTEIKTAS „TOLERANTIŠKOS MOKYKLOS“ VARDAS

Sėkmingai įvykdžius visą Europos sąjungos projekto „Pasakyk pasauliui labas“ programą, mokykla  gavo „Tolerantiškos mokyklos“ sertifikatą.  Projekto dalyviai 2021-2022 mokslo metų 2b, 3a, 3c klasių mokiniai bei mokytojos E. Palšienė,G. Steponaitienė, R. Dirginčienė, K. Žemaitienė, L. Žičkienė, E. Babušienė, mokyklos vadovai R. Gaidienė, R. Svigarienė ir IKT administratoriai D.Gvildytė, G. Sabanskytė, gavo – pripažinimo apdovanojimą už dalyvavimą tarptautiniame projekte.

Projektas remiasi savo tapatybės suvokimo ugdymu, kitų kultūrų pažinimu, rūpinimosi socialiniu teisingumu ugdymu, skatina vaikų tarpusavio sąveikos ir socialinių įgūdžių ugdymą. Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo virtualiuose susitikimuose su vaikais iš Slovėnijos.

Džiaugiamės projekto dalyvių sėkme.