Lopšelio darželio „Šnekutis“ vaikams papasakojome apie Lino kelią

Etnine kultūra domisi ne tik mūsų mokyklos mokiniai, bet ir svečiai iš Kauno lopšelio darželio „Šnekutis“. Pradinių klasių mokytoja Irma Rekuvienė ir muzikos mokytoja Alvija Freidgeim pakvietė priešmokyklinės grupės vaikus į edukacinį rytmetį „Lino kelio darbai“. Būsimiems pirmokams mokytojos vaizdžiai papasakojo apie Lino kelią ir senovės lietuvių darbus. Vaikai pamatė senovinius darbo įrankius linui apdirbti, galėjo paliesti augalą, paragauti jo sėklyčių, susukti lino siūlą ir pasigrožėti senoviniais audiniais iš lino. Mokytojos išmokė dainelių ir ratelių apie liną. Puikiai pavyko vaikams sukurti, iš nuspalvintų popierinių lino žiedų, žydintį lino lauką. Dėkojame mokytojoms ir priešmokyklinio ugdymo pedagogėms, kurios skatina vaikus domėtis etnine kultūra.