1 b klasės dalyvavimas konkurse

2023-05-25 Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos 1b klasės komanda (Dovydas Bogdanovas, Izabelė Miliušytė, Gabija Uzelman ir Aistėja Čižeikaitė) dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų projekto ,,Ten, kur mano namai“ 1–12 klasių mokinių istorijos žinių kultūriniame orientavimosi konkurse su Actionbound programa  ,,Atrakink gimtojo miesto vartus“. Konkurso tikslas buvo tobulinti mokinių kultūrinę ir pažintinę kompetencijas, sudarant galimybę geriau pažinti Kauno miesto istoriją, ieškant ir susipažįstant su unikaliomis istorijos, kultūros senamiesčio vietomis. Renginio metu buvo išrinktos aktyviausios, geriausiai besiorientuojančios, kūrybiškai atliekančios užduotis Kauno miesto ugdymo įstaigų 1- 4 klasių, 5-8 klasių ir  9-12 klasių mokinių komandos. Mūsų mokyklos 1b klasės komanda konkurse, 1-4 klasių amžiaus grupėje, užėmė II vietą ir buvo apdovanota diplomais, medaliais bei suvenyriniais prizais – apyrankėmis su tautine atributika.