Paskutinis ketvirtokų skambutis

Nuskambėjo paskutinis XXX laidos ketvirtokų skambutis. 72 ketvirtokai ir jų mokytojos Renata Dirginčienė, Irena Gudaitienė ir Kristina Žemaitienė pakvietė mokytojus ir tėvus į nuotaikingą atsisveikinimo šventę, kurios metu mokiniai padėkojo mokytojams ir tėveliams už suteiktas žinias ir pagalbą siekiant pradinio išsilavinimo. Darniai skambėjo kanklininkių ansamblio, kurias paruošė vadovė Gražina Kuzminskienė, liaudiška melodija, žavėjomės cimbolais atliekamo kūrinio. Tautinės kultūros centro būrelio vadovas Justas ir grupės „The Roop“ solistas  Vaidotas pakvietė kartu padainuoti „Discoteque“ ir perdavė vaizdo sveikinimą ketvirtokams. Kartu su muzikos mokytoja Alvija Freidgeim mokiniai dainavo dainas, šokių mokytoja Margarita Tomkevičiūtė pakvietė pašokti valsą. Dėkojame mokytojoms ir ketvirtokų tėvams už sveikinimus bei A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos vadovams už suteiktą galimybę pasinaudoti patalpomis. Mokyklos direktorė Rūta Gaidienė pažadėjo saugoti garbingiausioje vietoje XXX ketvirtokų laidos padovanotą skambutį.