Baigiamasis virtualus susitikimas su Kroatijos mokiniais

Gegužės 22 dieną 3c klasės mokiniai paskutinį kartą susitiko su savo draugais, dalyvavusiais tarptautiniame projekte „ Say hello to the world“ ( Pasakyk pasauliui labas) Kroatijos Brod Moravice mokyklos mokiniais. Susitikimą pradėjome projekto himnu, kurį giedojo abiejų šalių mokiniai. Po to mūsų trečiokai pristatė savo piešinius su  Kroatijos gamtovaizdžiais  ir vaikai pabendravo tarpusavyje, aptardami  projekto naudą. Visi pripažino, kad projektas buvo naudingas pažintine prasme ir galimybe pabendrauti užsienio kalba. Mes paruošėme žaidimą Kahoot platformoje ir žaidimo forma  išsiaiškinome ką mūsų draugai kroatai sužinojo apie mūsų mokyklą ir mūsų šalį. Kroatijos mokiniai paruošė puikų plakatą, vaizduojantį  Lietuvos ir Kroatijos panašumus ir skirtumus. Jie taip pat paruošė apklausą apie tai ką mes sužinojome apie jų šalį ir mietelį. Tada jie mus pamokė savo tautinio šokio žingsnelių ir mes visi smagiai jį sušokome. Susitikimą baigėme visi dainuodami Maiklo Džeksono dainą, skirtą  viso pasaulio vaikams „ We are the world“ .