Šokių varžytuvės „Patrepsynė 2023“

2023-05-13 Šiaulių kultūros centro pramogų salėje vyko respublikinių moksleivių folklorinių šokių varžytuvių „Patrepsynė 2023“ finalinis etapas. Į finalinį etapą pateko ir jame varžėsi net 90 šokėjų porų iš Šiaulių, Panevėžio, Kauno miestų ir rajonų, Šilalės, Trakų, Kėdainių, Kelmės, Radviliškio, Tauragės, Varėnos, Marijampolės savivaldybių. Kauno Šilo“ pradinės mokyklos net 5 poros atstovavo Kauno miestą. Juos folklorinių šokių subtilybių mokė mokytojos: Alvija Freidgeim, Jolanta Kukanauzienė ir Renata Aleksynienė. Pradedančiųjų grupėje puikiai pasirodė ir diplomantais tapo visos mokyklos šokėjų poros :2c klasės mokiniai Rita Kudirkaitė ir Rapolas Vegelevičius, Karolina Šniurevičiūtė ir Kristupas Misiūnas, Rugilė Sutkutė ir Kristupas Rakauskas ( 3 b klasė), Adrijus Dūdėnas ir Aistėja Čižeikaitė (1 b klasė) , Titas Dambrauskas ir Izabelė Miliušytė ( 1 b klasė) . Šios poros tapo varžytuvių diplomantais. Šioms šokėjų poroms-diplomantėms už geriausiai pašoktus šokius „Antanas“ ir „Latrišas“ „ Sakė mane šiokiu“, „ Ženaitikė“ , „ Bajoriškas“ įteikti diplomai ir specialūs prizai . Džiaugiamės ir didžiuojamės savo mokiniais, kurie garsina mokyklą.