Dalyvaujame ES projekte „Pasakyk pasauliui labas“

Šiais mokslo metais  mokytojos Dileta Mieldažienė, Eleonora Palšienė ir Lina Žičkienė pakvietė 3c klasės mokinius prisijungti prie tarptautinio projekto „Pasakyk pasauliui labas“. Šių metų pagrindinė projekto tema –  imigrantų vaikų integracija. Praėjusiais mokslo metais į 3c klasę iš Ukrainos atvyko  Veronika, o prieš du metus iš JAV atvyko Grant. Projekto koordinatoriai slovėnai pakvietė mus bendrauti su trečiokais iš Kroatijos Brod Moravice mokyklos. Jau įvyko pirmasis vaizdo susitikimas, kurio tema „Tai aš“. Mokiniai pradėjo ruoštis susitikimui spalio mėnesį: mokėsi pasisveikinimo dainelę, piešė piešinius, kuriuose pavaizdavo savo pomėgius, kartu su mokytojom mokėsi taisyklingai tarti angliškus žodžius. Buvo įdomu ir malonu susitikti su naujaisiais draugais.

Parengė Roma Svigarienė

direktorės pavaduotoja ugdymui