Integruota veikla skirta Teatro dienai paminėti

Teatro ištakų galima rasti dar senovės medžiotojų ir žemdirbių apeigose, taip pat liaudies papročiuose. Teatro dienos šventė minima nuo 1962 metų. Lietuva drąsiai gali didžiuotis prieš kitas šalis kaip turinti daugybę teatrų. Mūsų mokyklos mokiniai kovo 24 dieną Kauno Valstybiniame Lėlių teatre  žiūrėjo spektaklį „Užburtos pilies paslaptis“. Spektaklis pastatytas  pagal Leprens de Bomon pasaką „Gražuolė ir pabaisa“ . Tai mįslinga istorija apie tyros ir pasiaukojančios meilės galią. Šią dieną mokiniai aptarė kaip elgtis teatre, gavo užduotį  stebėti kaip aktoriai vaidina, kokiomis priemonėmis padarytos dekoracijos. 1-2 klasių mokiniai po spektaklio Lėlių  teatre žiūrėjo mūsų bičiulių iš Kauno lopšelio-darželio „Pušynėlis“ priešmokyklinės „Ąžuoliukų“ grupės vaikų vaidinimą A. Liuobytės pasaką „Meškos trobelė“. Spektaklį režisavo jų mokytoja L. Jucevičienė. Šilinukai susižavėję stebėjo spektaklį, kuriame puikiai vaidino būsimieji pirmokai. Labai visiems patiko veikėjų kaukės ir dekoracijos, kuriomis pasirūpino mažųjų aktorių tėveliai. Dėkojame visiems bendruomenės nariams, kurie prisidėjo, kad integruotos veiklos, skirtos Teatro dienai paminėti, vyktų sklandžiai ir prasmingai.