Vaizdo susitikimas su kroatais „Aš ir mano miestas“

Dalyvaujame jau ketvirtoje ES projekto „Pasakyk pasauliui labas“ veikloje. Draugams iš Kroatijos 3c klasės mokiniai  papasakojo apie savo miestą Kauną. Vaizdo pamokoje mokiniai parodė   įžymias miesto vietas: Zoologijos sodą, Žalgirio areną, Karo muziejų, senamiestį. Su pasididžiavimu pristatė „Žalgirio“  krepšinio komandą, papasakojo apie Lietuvos didžiausių upių Nemuno ir Neries santaką ir padainavo dainą „Žemyn upe“. Trečiokai iš Kroatijos papasakojo apie savo miestą  Brod Moravice, kuris yra Kroatijos vakaruose. Tai nedidelis turistinis miestelis, kuriame gyvena apie 600 gyventojų. Turistai šią vietovę mėgsta dėl puikios kalnuotos gamtinės aplinkos ir įdomių tradicinių švenčių.  Tai senas miestelis, kuriame yra daug maldos namų.  Brod Moravice didžiuojasi garsiais slidininkais.