Penktasis virtualus trečiokų susitikimas su Kroatijos mokiniais

Balandžio 24-tą dieną 3C klasės mokiniai jau penktą kartą interneto pagalba susitiko su Kroatijos Brod Moravice miestelio mokiniais. Šį kartą pasakojome apie savo gimtąsias šalis.  Mes paruošėme  keletą skaidrių su lankytinų Lietuvos vietų nuotraukomis,  papasakojome apie mūsų sostinę Vilnių, paminėjome didžiausius Lietuvos miestus,  pajūrį, parodėme Lietuvos vėliavą ir herbą.  Mes papasakojome kroatų vaikams ką Lietuvoje galima veikti skirtingais metų laikais ir nepamiršome paminėti lietuviškų nacionalinių patiekalų. Pabaigoje sudainavome linksmą dainelę apie iškylas gamtoje ir pakvietėme draugus atvykti į Lietuvą.

Mūsų draugai papasakojo apie savo gimtąją šalį- Kroatiją, prieš tai pasidomėję ką mes žinome apie ją. Tai labai groži šalis prie Adrijos jūros su įdomia istorija ir turtinga gamta. Kroatija garsėja savo aukštais kalnais, daugybe salų ir nuostabiais gamtovaizdžiais ir todėl yra labai populiari tarp turistų. Mokiniai paminėjo garsiausius Kroatijos sportininkus ir menininkus. Jie, kaip ir mes,  didžiuojasi tautos svetingumu ir paminėjo kelis populiarius nacionalinius patiekalus. Baigdami pristatymą, Kroatijos mokiniai parodė kelis fimuotus vaizdelius apie šalies tautinius kostiumus, instrumentus ir liaudies meną,  Jie taip pat parodė vieną kroatišką žaidimą. Gaila, kad šį kartą  interneto ryšys strigo ir buvo sunkoka bendrauti.