Dalyvaujame Tarptautinės šokių dienos renginiuose

Tarptautinė šokio diena–minima balandžio 29 dieną. Ši šventė švenčiama nuo 1982 metų, UNESCO sprendimu. Ji sutapatinta su prancūzų baletmeisterio Žano Žoržo Noverio gimtadieniu. Šokio menas išsirutuliojo iš liaudiškų apeigų – šokių, skirtų padėkoti ir pagarbinti dievams. Vėliau šokis išsiskyrė į dvi funkcijas – tapo tiesiog malonumas, pramoga ir scenos menas, skirtas išreikšti emocijas, pademonstruoti kūno plastiką ir lankstumą.

Mūsų mokyklos mokinius saulėtą balandžio 27 dieną pakvietė šokių mokytoja Margarita Tomkevičiūtė į mokyklos aikštyną  visiems kartu pašokti šokius, kuriuos išmoko šokio pamokose. Kiekviena klasė sustojo į savo klasės šokio ratelį ir nuotaikingai pašoko šokius: „Suktinį“, „Gyvatarą“, „Ant kalno karklai“, „Malūnėlį“, „Maklioką“, „Grand skverą“. Išmoktus šokius pademonstravo ir „Sportinių šokių“ bei „Gatvės šokių“ būrelių vaikai. Tai buvo puiki šokių šventė.  Renginio pabaigoje aptarėme kaip pavyko atlikti šokius. Visų klasių mokinius mokykla ir šokių mokytoja apdovanojo saldžiais prizais.