Respublikinės  moksleivių folklorinių šokių varžytuvės „Patrepsynė – 2023“, Kauno turas

Kovo 31 dieną mokykloje vyko Kauno miesto moksleivių varžytuvės „Patrepstnė – 2023“. Dalyviai atliko 5 šokius: „Bajoriškas“, „Antanas“, „Latrišas“, „Sakė mani šiokių“, „Žemaitikė“. Iš „Šilo“ pradinės mokyklos dalyvavo 7 šokėjų poros. Į finalinį turą, kuris vyks gegužės mėn. Šiauliuose, pateko 5 poros: Rapolas Vegelevičius ir Rita Kudirkaitė, Kristupas Misiūnas ir Karolina Šniurevičiūtė, Kristupas Rakauskas ir Rugilė Sutkutė, Adrijus Dūdėnas ir Aistėja Čižeikaitė, Titas Dambrauskas ir Izabelė Miliušytė. Sveikiname šokėjus ir dėkojame mokytojoms, kurios paruošė šokėjus varžytuvėms: Alvijai Freidgeim, Renatai Aleksynienei, Jolantai Kukanauzienei.