Sporto šventė

Mokslo metų pabaigoje  mokykloje vyko Sporto šventė. Šventės pradžioje puikiai mankštą mokiniams   pravedė sporto mokyklos „Gaja“ rankinio trenerės ir pakvietė kitais mokslo metais lankyti rankinio treniruotes, kurios vyksta mūsų mokyklos patalpose. Šventės organizatorė Kristina Žemaitienė pakvietė mokinius rungtyniauti komandinėse ir individualiose varžybose. Klasių komandos dalyvavo estafečių varžybose „Voras“, „Dviese valtyje“, „Draugai“, „Bulvių sodinimas“. Vyko individualios varžybos „Parašiutas“, „Taiklioji ranka“, „Balionų lietus“, „Linksmasis krepšinis. Varžyboms teisėjavo KTU inžinerijos licėjaus devintokai. Mūsų socialiniai partneriai Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus mokiniai, kartu su licėjaus komendantu, pravedė mokiniams virvės traukimo varžybas ir estafečių varžybas, kuriose naudojo improvizuotus kareivių reikmenis. Kadetai pakvietė būsimuosius penktokus mokytis licėjuje. Šventės pabaigoje kiekvienos klasės komanda apdovanota padėka ir prizu – kamuoliu.