Tarptautinė vaikų gynimo diena

2023-06-01 ne mokyklos skambutis, o linksma šokių muzika sukvietė Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos 1-4 klasių mokinius į mokyklos kiemą, kur buvo paminėta Tarptautinė vaikų ginimo diena. Vaikai šią dieną pasipuošė ne uniformomis, o marga arba gėlėta apranga, išradingai pasiruošė poilsio ir žaidimų zonas. Visi drauge mokėsi choreografijos mokytojos linksmo šokio-mankštos bei gatvės šokių mokytojos masinio linijinio šokio hip-hopo ritmu. Šaunius pasirodymus buvo paruošę ir kai kurių klasių mokiniai, tad jų metu, buvo galima pradinukams pakartoti parodytus judesius, prisijungti bendriems šokiams. Prasidėjus masinei diskotekai, vaikai ne tik šoko, bet ir veido dažais piešė vasaros simbolius vienas kitam ant veidų, pūtė balionus, muilo burbulus, spalvotomis kreidelėmis piešė ant mokyklos kiemo takelių, šokinėjo su šokdynėmis, žaidė raketėmis, šachmatais, krepšinį, stalo žaidimus, mėtėsi skraidančiomis lėkštėmis, statė palapines ir pan. Šventės metu buvo pagerbti ir garbingas prizines vietas Lietuvos mastu laimėję mokiniai. Na, o renginio pabaigoje vaikai mėgavosi saldžiomis dovanomis – ledais.