3c klasės mokinių dalyvavimas medelių sodinimo akcijoje Vaišvydavos girininkijoje

Saulėtą, bet vėsoką balandžio 28 – osios dienos rytą 3c klasės mokiniai  kartu su tėveliais dalyvavo medelių sodinimo akcijoje Vaišvydavos girininkijoje.

Pirmiausia vykome į Dubravos medelyną. Čia pamatėme, kur daiginami ir  auginami sodinukai, kurie naudojami miško sodinimui. Sužinojome, kaip ,,gimsta“ Kalėdų eglutės.

Vėliau vykome į miško sodinimo vietą. Čia girininkai išsamiai papasakojo ir parodė, kaip taisyklingai sodinti medelius. Kartu su tėveliais ir girininkijos darbuotojais sodinome eglutes  ir sužinojome, kaip vyksta natūralus miško ataugimas. Džiaugėmės, kad papildėme turimas  žinias apie miškų sodinimą ir turiningai praleidome laiką gamtoje. Tikimės, kad tai taps gražia tradicija ateityje.

Parengė 3c kl. mokytoja D. Mieldažienė