Respublikinė konferencija „IKT mokymosi veikloje: mokytojų įžvalgos ir mokinių patirtys“

3c klasės mokinės Ūla Matjošaitytė ir Viltė Stankevičiūtė  dalyvavo kartu su klasės mokytoja Dileta Mieldažiene bei anglų kalbos mokytojomis Eleonora Palšiene ir Lina Žičkiene VI-ojoje respublikinėje metodinėje – praktinėje bendrojo ugdymo mokyklų mokytojų ir mokinių konferencijoje ir plenariniame posėdyje skaitė pranešimą „Tarpdisciplininis kūrybinis procesas ir skaitmeninių technologijų panaudojimas dalyvaujant tarptautiniame projekte „Say Hello to the World“. Konferenciją organizavo Šiaulių miesto savivaldybė ir Šiaulių „Romuvos“ progimnazija. Mokiniams, už įdomų IKT veiklų pristatymą, įteiktos padėkos. Konferencijai padėjo pasiruošti direktorės pavaduotoja ugdymui Roma Svigarienė.