Minime Europos kalbų dieną

Kiekvienais metais rugsėjo 26 dieną yra minima Europos kalbų diena. Mūsų mokykloje šiai dienai ruošėmės iš anksto- piešėme plakatus su užrašais įvairiomis kalbomis, gaminome Europos šalių vėliavėles ir ruošėme tų šalių pristatymus, paruošėme spalvingą stendą mokyklos koridoriuje ir anglų kalbos kabinete. Antradienį 4b ir 4c klasių atstovai apsilankė keliose antrose ir trečiose klasėse su anketa apie Europos šalis ir kalbas. Geriausiai į viktorinos klausimus atsakyti sekėsi  4a ir 1b  klasėse.  Antrų klasių mokiniai išėjo į kiemą ir spalvotomis kreidelėmis rašė žodį „ Labas“ įvairiomis kalbomis. Pamokų metu visose klasėse mokėmės pasisveikinti net 24 kalbomis ir atsakinėjome į klausimus apie Europos kalbas. Mokiniai sužinojo daug įdomių dalykų apie kalbų ir šalių įvairovę.