SVEČIUOSE AMSIS

Kauno „Šilo” pradinėje mokykloje rugsėjo 19 ir 26 d. pirmų klasių mokinius aplankė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Rasa Zinkevičienė ir visų vaikų numylėtinis šuo Amsis. Pareigūnė kalbėjo apie saugų elgesį gatvėje, kelyje, atšvaitų dėvėjimą tamsiuoju paros metu, supažindino vaikus su kelio ženklais, kartu su vaikais žiūrėjo animacinius filmukus, aptarė įvairias situacijas. Vaikai džiaugėsi Amsio draugija: su juo sveikinosi, fotografavosi, žadėjo laikytis saugaus eismo taisyklių gatvėje ir kelyje.
Užsiėmimo pabaigoje policijos pareigūnė padovanojo kiekvienam vaikui po atšvaitą. Ačiū pareigūnei ir Amsiui – jų apsilankymas vaikams sukėlė daug džiugių emocijų.