Mokytojų dienos šventė

Spalio 5 dieną minėjome Mokytojo dieną. Mokyklos mokytojoms mokiniai, tėvai ir bendruomenės nariai skyrė pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius už prasmingus darbus, šypsenas ir jautrumą, kūrybiškumą bei supratimą. Mokyklos klasės ir kitos erdvės tarsi pražydo įvairiaspalviais rudeniniais žiedais. Džiaugiamės, kad pas mus atvyko Prezidento Antano Smetonos gimnazistai ir „pasimatavo“ mokytojo profesiją. Gimnazijos trečiokai (vienuoliktokai) po pravestų pamokėlių prdainukams įvertino, kad tai nelengvas darbas, tačiau ketinančių moksleivių tapti mokytojais tai nenuvylė. Mokyklos mokytojos kartu su žymiu žolininku Mariumi Lasinsku dalyvavo šmaikščiuose vaistingų bei prieskoninių žolelių tyrinėjimuose. Dėkojame ketvirtokams, jų mokytojoms bei mokyklos tarybai už netradicinę dieną mokykloje minint Mokytojo dieną.